Jump to Navigation

Chlapec 74 a 80, dievča 86/92

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Darujem oblečenie pre chlapca vo veľkosti 74(body,tenké nohavice, riflova bunda, pyžamo v tomto balíku má veľkosť 68 takže je vhodné na nosenie teraz a ostatné na jar), ďalej veľkosť 80(pyžamá, body, tepláky, zimná bunda, zimný overal, tričká dlhý aj krátky rukáv), pre dievča je veľkosť 86/92(mikiny, bundička, nohavičky, svetríky). Veci sú hlavne vhodné na doma. Osobne v Púchove. Foto na vyžiadanie.

Darujem - ponúkam:

Komentáre

Aktuálne. Vytriedila som pár kúskov aj vo veľkosti 86(svetrík, vesta, tepláky, mikina).

Dobrý večer ! Prosím Vás,keby ste bola taká láskavá,mali by sme vážny záuje.Ďakujem vopred za ochotu ! Písali sme e-mail.
zkzkNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting