Jump to Navigation

Oblecenie

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Chcela by som poprosiť o nejaké oblečenie xl.xxl dámske. a drogériu nejaku.a taktiez panske oblecenie l-xl.za každú pomoc vopred dakujem

Komentáre

Ja by som mal nejake XL-XXL oblecenie... neviem vsak aku velkost konkretne hladáte, ja mam nejake veci po mamke, nejaké svetre, bluzky a aj šaty, šírka v pleciach je 50 cm.

Dobry den, mam na darovanie viac damskeho oblecenia XL/XXL tu na darovanie ak by ste mali zaujem, mam pri inzeratoch aj fotky konkretneho oblecenia

Dobru večer.neviem nájsť vaše inzeráty

Stačí kliknúť na nick, potom v záložkách na sledovať.Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Servis - Servis pre mamy, aby mohli aj inak fungovať, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu, Výnimočné deti - Poďme sa rozprávať o deťoch a o výnimočných deťoch.

Main menu 2

Dr. Radut Consulting