Jump to Navigation

Oblečenie, školské potreby pre deti

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň.Už tri roky pomáham, ako sa dá deťom, ktoré chodia po kontajneroch. Sú bez mamy, je zatvorená, lebo kradla. Deti za to ale nemôžu. Zháňam pre nich všetko, čo potrebujú, je mi ich ľúto. Päť z tých detí sú polosiroty, ich otec zomrel. Ich mamu si vzal pán, ktorý ich mame urobil ďalšie deti. Boli asi pol roka v detskom domove, ale súd ich dal späť otcovi (pre 5 detí je to otčim). Nechcem ich udať, že chodia po kontajneroch, myslím, že častokrát ani nemajú čo jesť - tvrdia však, že zháňajú oblečenie, obuv, školské potreby...
Najmladšia má 6-7 rokov, prváčka. Tak je 10ročné dievča. Tak je 13ročné dievča. Ďalej 17 ročná, chodí na učňovku. Chlapec 16 ročný. Ostatné deti nepoznám, nechodia s nimi. Bývajú na dedine a chodia k nám na sídlisko po kontajneroch.
Ja som sama s dvomi deťmi (7mesačné dievča a 6 ročný chlapec) bez výživného. Ak máte niečo, čo už nepotrebujete a viete to posunúť pre deti, Boh Vás iste požehná, kontaktujte ma na email.

Boh Vám žehnaj.

Kto daruje?:

Komentáre

Dobrý deň, pošlite mi prosím adresu. Ďakujem.

Ďakujem za deti všetkým darcom, Boh Vás odmení...

Dobrý deň. Veľkosť nahodou asi neviete.? Mám ešte zopár veci aspoň na doma po dcére.Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting