Jump to Navigation

pre bábätko

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň.som tu opäť po dlhšej dobe a rada by som poprosila dobrých ľudí o pomoc.ocitla som sa v takej situácii ze som otehotnela som v 3 mesiaci tehotenstva.zostala som sama zo synom.syn ma 11rokov.s priateľom sme sa rozišli boli sme spolu 6rokov no zrejme keď zistil že som tehotná tak odcuval preč..Ja som sa rozhodla dieťatko si nechať tešíme na bábo spolu aj so synom.teda chcem poprosiť o vecicky oblečenie pre bábätko.ak sa u niekoho nájdu ešte zachovalé veci tak prosím ozvite sa.velmi pekne dakujem.

Kto daruje?:

Komentáre

Dobrý deň,
budete mať chlapčeka alebo dievčatko?

Dievčatko

Dobrý večer.pisem vám emailNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Servis - Servis pre mamy, aby mohli aj inak fungovať, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu, Výnimočné deti - Poďme sa rozprávať o deťoch a o výnimočných deťoch.

Main menu 2

Dr. Radut Consulting