Jump to Navigation

Oblečenie pre 8 ročné dievča a 11 ročného chlapca

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň,

s ľudmi zo svojho okolia zháňam veci pre sociálne slabšiu rodinu, aby sme im urobili krajšie Vianoce. 80 ročný dedko vychováva už 6 rokov 11 ročného chlapca a 8 ročné dievčatko. Nenájde sa u Vás nepotrebné oblečenie, ktore by im určite veľmi pomohlo? V prípade zaujmu pošlem link, kde je opísaný príbeh tejto rodiny. Vopred veľmi pekne ĎAKUJEME.

Kto daruje?:

Komentáre

Dobrý deň, pokiaľ by ste si vedeli oblečenie prevziať osobne BA II., pre chlapca by sa určite niečo našlo. (akú má presne veľkosť oblečenia a topánok?)

Dobrý deň odkial presne sú..priniesla by som im to aj osobne ...viacmenej len pre chlapca mam veci

Dobry den aké velkosti potrebuje to dievcatko?Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting