Jump to Navigation

Naozaj neviem

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Po dlhom čase som zašla na túto stránku.Nazbieralo sa mi 5 vriec oblečenia.Poväčšine sú to veci na donosenie,ale nie nemoderné.Hodia sa aj do školy.Velkosti sú od 110 až asi po 42.Neviem to bližšie označiť,nakolko na mnohom sú uvedené velkosti zo zahraničia.
Doma bývam velmi málo,tak by som uprednostnila osobný odber,najlepšie v RK kde muž pracuje,tak by to tam po dohode priviezol.Ak by sa našla velká rodina bolo by lepšie,nakolko to už nechcem triediť z časových dôvodov.Je to oblečenie prevažne dievčenské,ale je tam aj niečo po susedových synoch.Veci sa uzbierali z troch domácností.

Komentáre

Dobrý večer Rebeka, viem, že máte napísané že chcete darovat veci osobne, ale predsa sa opýtam či by ste mi nevedeli poslat aj poštou. Odišla som od manžela, ostala som sama so 4 detmi, zatial nemám ani výživné žijem len z mojho rodičovského 194 eur. Potrebovala by som momentálne hlavne veci do školy pre moju najstaršiu dcerku Matu velkost L, a Robka č. 154. Ak by sa nedalo samozrejme to chápem... Dakujem za odpoved.

Maťk, L je vlastne 36/38???? ak hej, lebo ja mam od tých čísel daleko...tak by sme sa cez mail dohodli viac, mam od plienok krabicu oblečka, sukne , bluzky..také elegantné, dostala som, nečo som dala dalej , ale nečo zostalo.....odfotim a pošlem na mial, hej, len neviem, či by také elegantné chcela, také lesklé bluzky, no šak pofotim, hej?Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting