Jump to Navigation

Vysavac

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Ahojte,chcela by som Vas poprosiť,či by sa u niekoho nenašiel nepotrebný vysávač. Náš dosluzil a momentalne si nemozem dovoliť kúpiť nový. Bola by som veľmi vďačná.

Kto daruje?:

Komentáre

Dobry den, mam vysavac, ktory by som vam mohla podarovat. Je uplne funkcny len snura niekedy nezostane vytiahnuta a sama sa zasuva naspat, ak by vam to nevadilo. Napiste mi z kadial ste, viem ho dorucit do Bratislavy alebo Banskej Bystrice.

Dobry den,ste veľmi mila,nevadila by mi ani ta šnúra,hlavne je,ze splni svoj ucel. Zial,sme z okolia Košíc,co je dost daleko,ale aj tak dakujem za ochotu pomoct.Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting