Jump to Navigation

Gratulácie Ssstanke

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Keďže pani ssstanka nemá internet napísala som pani s nikom babkabetka. Je tak isto z Košíc a tak ma napadlo či by nevedela niečo o pani Stanke. Pani babka mi napísala mail, že pani sstanke sa narodil krásny zdravý synček Jakubko. Bohužiaľ viac info nemám, ak by ste chceli o nej vedieť viac vyskúšajte napísať pani Betke. Je to žena s veľkým srdcom čo nezištne pomáha, tým ktorý to potrebujú.
Aj keď Stanka nemá teraz internet tak si to prečíta neskôr.

Stanka srdečne gratulujem a prajem veľa zdravia celej rodinke.

Komentáre

Pripájam sa všetko dobre prajem jej aj synčekovi a celej rodinke..

super!tak velmi chcela chlapčeka velmi jej držim palce a mylemu vela vela vela zdravia moje zlate babo nech je v živote len štastne aj stanka z celou rodinou!

ku gratuláciam by som si aj ja pridala...hlavne vela zdravia,a vsetko dobré pre babtko

Jéj aj ja gratulujem Stanke a Jakubkovi želám do života vela zdravíčka, stastia a lásky, no proste nech im rastie pre radost.....

pripajam sa ku gratulacii a nech je syncek Jakubko zdravucy a rastie ako ten moj chlapcek

Stanka Vás, veľmi,preveľmi pozdravuje... už sa chce ísť domou...Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting