Jump to Navigation

Blog používateľa Akjam

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Pozor

Dobrý deň, chcela by som upozorniť všetkých čestných členov, na jednu nečestnú pani. Pani s nickom jarusenka a mailom lucanska13@azet.sk. Po prečítaní príspevku v Kto daruje? som sa rozhodla pomôcť jej a jej rodine. Napísala som jej mail a začali sme si dopisovať a dohodli sme sa. Ja som jej poslala 4 veľké balíky šiat pre dcéry a ona mi mala poslať poštovné. No pár dní pred poslaním mi napísala, či by mi nevadilo keby mi peniaze poslala dodatočne, keď dostane prídavky na deti. No ja som si povedala, že niekoľko dní vydržím bez toho poštovného.

Subscribe to RSS - Blog používateľa Akjam


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting