Jump to Navigation

Blog používateľa 22Ewka22

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Ake mate skusenosti???

Dobry den,,
rada by som vedela,,ake mate skusenosti s inzerovanim na tomto portale.
Neviem ako pre Vas,,ale pre mna je velmi ťažke rozoznat osobu,,ktora to naozaj potrebuje a ktora v tom vidi vodinu sebaobohacovania,,predanim veci na bazaroch.
Nechodim sem pravidelne,,iba ak sa mi nazbieraju nepotrebne veci,,a vtedy sa to začne.Napiše jedna osoba,,druha osoba a teraz sa rozhodnite,,ktorej dáte prednost.Podla pravidla,,by to mala byt ta prva,,ale ked si pozriem sekciu darujem a vidim,,ze reaguje na kazdy druhy inzerat,,neviem co si mam o tom mysliet.

Subscribe to RSS - Blog používateľa 22Ewka22


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting