Jump to Navigation

Blog používateľa Marika

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Podakovanie

Chcela by som sa podakovať pani Bibiane Matiaškovej .Dakujem vam ze ste my poslali postou veci pre deti .Zabudla som svoje heslo tak som sa zaregistovala na novo dakujem vam krasne .Tento inzerat som naozaj posielala davno velmi davno ja vam velmi dakujem za pomoc az s takej dialky ste si dali namahu ste zlaty clovek ,dcerka sa potesila aj syn tymto veciam aposielaju vam tiez , velke podakovanie DAKUJEME MARIKA.

Subscribe to RSS - Blog používateľa Marika


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting