Jump to Navigation

Banská Bystrica a okolie

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Oblecenie

Oblecenie cislo xs s dakujem

Deky,oblečenie

Dobrý večer veľmi by som Vás chcela poprosiť o deky oblečenie chlapčenské veľkosť 146/152 obuv č 37/38 dievčenské 128 , 86 obuv 31,20 dámske veľkosť s obuv č 36 a panske veľkosť ML obuv č 41 veľmi by ste nám pomohli ja som na rodičovskom a manžel je na invalidnom tak sme na tom finančne zle ďakujem .

Darujem detské vecičky

Dobrý deň,
darujem detské veci do 1.roka. Je to mix dievčenské a chlapčenské + nejaké hračky pre bábetká.

Detské oblečenie

Dobrý deň milí ľudia chcela by som vás všetkých požiadať o pomoc sama na to finančne nestačím mam dve dievčatá vo veku 4 a 8 roky.veľkosti sú 110 až 164. Chcela by som poprosiť o oblečenie, plachty, deky a poprípadne aj nejakú drogeriu. Ďakujem vopred.

Kto daruje?:

Šatka na nosenie detí

Dobrý večer. Prosím Vás ak by sa u niekoho našla elastická šatka na nosenie detí, tak veľmi veľmi poprosím za poštovné. Na farbe vôbec nezáleží. Vopred pekne ďakujem. S pozdravom Iva

Kto daruje?:

Darujem staršiu detskú autosedačku (0-10kg)

Darujem staršiu detskú autosedačku (0-10kg) BB a okolie

Darujem - ponúkam:

Darujem drobnosti

Ahojte, posuniem ďalej nasledovné drobnosti, ktoré nevyužijem
- stolný kalendár
- sošky
- soška - sviečka
- vzorka sprchového gélu
- sivá ceruzka na oči
Posielam len po uhradení poštovného a balného vopred na účet a VŠETKO SPOLU.

Darujem - ponúkam:

Pre syna mobil

Kto by daroval mojmu autistu synovi mobil dotykovy na cest do skoly vlakom.Nas bohuzial pokazila sa nemam cim mu pustit rozpravku skym cestujem.Dakujem pekne.

Kto daruje?:

Lyžiarske oblečenie

Dobrý večer milí priatelia obraciam sa na vás s prosbou, dcérka ide na lyžiarsky výcvik a potrebuje lyžiarske oblečenie vel. M. žiaľ mne to finančne nevychádza. Ďakujem Vám veľmi pekne vopred.

Pánske Oblečenie

Chcela by som Vás poprosiť pre môjho manžela o nejakú drogériu a oblečenie a obuv nosí veľkosť m l a obuv č 41 máme štiri deti a nevychádza nám to muž je na ID chodí na vyšetrenia tak by nám to veľmi pomohlo veľmi pekne ďakujem.

Stránky

Subscribe to RSS - Banská Bystrica a okolie


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting